Youtube Thumbnail İndirici


Video Linkini Girin

YOUTUBE THUMBNAİL İNDİRİCİ NASIL KULLANILIR ?

card image
1.

URL bağlantısını kopyalayın ve Youtube Thumbnail İndiricisine ekleyin


Youtube Thumbnail İndirmek istediğiniz YouTube videosunun url adresini kopyalayın ve indirmeye başlamak için bu bağlantıyı giriş satırına girin.

card image
2.

Bağlantınızı yapıştırdıktan sonra altındaki "İndir" butonuna tıklayın


Bir YouTube videosunun thumbnailini indirmek için "İndir" butonuna tıklayın.

card image
3.

İstediğiniz thumbnail boyutunu seçip o butona tıklayın.


İstediğiniz kalitede Thumbnail indirebilirsiniz sadece seçin ve butona tıklayın. Kaliteler kalitelilerden kalitesizlere doğru sıralanmıştır.

Youtube Thumbnail İndirici Nedir ?


YouTube Thumbnail İndirici, YouTube'da yayınlanmış bir videoya ait önizleme resimlerini (thumbnail) indirmeye yarayan bir araçtır. YouTube videolarının önizleme resimleri, videoların izleyiciler tarafından keşfedilmesinde ve ilgi çekmesinde önemli bir rol oynar. Bu nedenle, YouTube Thumbnail İndirici, bir video için kullanılabilecek farklı önizleme resimlerini (thumbnail) indirerek, bir videoyu tanımlayan etkili bir önizleme resmi seçmeyi kolaylaştırır. Bu araç, YouTube videolarından özelleştirilebilir önizleme resimleri indirmek için kullanılabilir. YouTube, videoların önizleme resimlerini otomatik olarak seçer, ancak bu resimler, videonun içeriğini tam olarak yansıtmayabilir veya ilgi çekici olmayabilir. Bu nedenle, bir video için özelleştirilmiş bir önizleme resmi seçmek, videoyu tanımlayan anahtar kelimeleri belirlemek ve videonun görünürlüğünü artırmak için önemlidir. YouTube Thumbnail İndirici, videoların önizleme resimlerini indirerek, farklı boyutlarda ve formatlarda sunar. Bu, bir kullanıcının bir video için uygun bir önizleme resmi seçmesine ve videonun başarısını arttırmasına yardımcı olur.

Youtube Thumbnail İndirici Avantajları Nedir ?


Videonun ilgi çekiciliğini arttırır.
Daha profesyonel bir görünüm kazandırır.
Videonun içeriğini tam olarak yansıtan bir önizleme resmi seçme imkanı sağlar.
Daha fazla tıklama ve izlenme sayısı elde etmenizi sağlar.
Farklı boyutlarda ve formatlarda önizleme resimleri sunar.
Özelleştirilmiş bir önizleme resmi, bir marka veya işletmenin tanıtımını yapmak için kullanılabilir.
Kullanımı kolay ve kullanıcı dostudur.

Youtube Thumbnail İndir

Youtube, bugün pek çok internet kullanıcısının en sık ziyaret ettiği siteler arasında yer alır. Milyonlarca videonun bulunduğu ve her saat başına bu içeriklere yenilerinin eklendiği bir site olan Youtube, video yükleyen ve bu videoları izleyen kullanıcıları bir araya getirir. Peki, bir Youtube videosunu izlemeyi tercih ederken sizi en çok etkileyenin ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Bu soruya hiç şüphesiz ki Thumbnailler diyebiliriz! Bir Youtube videosu karşınıza çıktığında size kendini gösteren video küçük resmi (buna kapak resmi de diyebiliriz) videoyu izlemeyi tercih etmenizde ki en önemli etkenlerden bir tanesidir. Video içeriği ile alakalı olarak kullanılan Thumbnailler, aynı zamanda dikkat çekecek özelliklere de sahiptirler. İzleyicinin dikkatini çekmeyi başaran bir Thumbnail, videoyu izlettirir. Ancak bazen bunun da ötesinde, kullanıcılar bu görseli kendi cihazlarına yüklemek isteyebilirler. Nasıl mı? Tabii ki Youtube Thumbnail indirme işlemi sayesinde. Beğendiğiniz bir Youtube Thumbnail’i kendi cihazınıza indirmek için pek çok sebebe sahip olabilirsiniz. Örneğin onu masa üstü resmi olarak kullanmak istiyor, bir arkadaşınız ile paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Sebebiniz ne olursa olsun yapacağınız işlem oldukça basit. Bir Youtube Thumbnail indirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz en popüler yöntem Youtube linki kullanmaktır. http://img.youtube.com/vi/-youtube-bağlantı-adresi/maxresdefault.jpg/ linkini, bağlantı adresi yazan yere Thumbnailini indirmek istediğiniz videonun bağlantısını yazarak görsel indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. İndireceğiniz görselin kalitesini belirlemek istiyorsanız tüm kaliteler için farklı linkler mevcuttur. Varsayılan Thumbnail indirmek için Bağlantı http://img.youtube.com/vi/-youtube-bağlantı-adresi/default.jpg Yüksek Kaliteye sahip bir Thumbnail indirmek için Bağlantı http://img.youtube.com/vi/-youtube-bağlantı-adresi/hqdefault.jpg Orta Kaliteye sahip bir Thumbnail indirmek için Bağlantı http://img.youtube.com/vi/-youtube-bağlantı-adresi/mqdefault.jpg Standart Kaliteye sahip bir Thumbnail için Bağlantı http://img.youtube.com/vi/-youtube-bağlantı-adresi/sddefault.jpg Maksimum Kaliteye sahip bir Thumbnail için Bağlantı http://img.youtube.com/vi/-youtube-bağlantı-adresi/maxresdefault.jpg

Google Arama ile Youtube Thumbnail İndirilir Mi?

Youtube küçük video görsellerini kendi cihazına yüklemek isteyen kullanıcılar, bunun en pratik yollarını aramaktadırlar. Youtube linklerini kullanarak indirmek dışında da yöntemler mevcuttur. Bunlardan en sık tercih edilenler arasında Google arama ile Youtube Thumbnail indirme işleminin olduğunu söyleyebiliriz. Google arama ile Youtube Thumbnail indirmek oldukça basit bir işlemdir. Bu işlemi gerçekleştirmek için Google görsellere küçük görselini indirmek istediğiniz videonun tam adını yazmanız gerekmektedir. Örneğin indireceğiniz videonun adı x marka fanlı fırın açılışı görüntüsü diyelim. Google görsellere x marka fanlı fırın açılışı Tamindir Youtube yazmanız gerekir. Bu aramanın arkasından karşınıza hem ilgili videonun Youtube thumbnaili hem de ilgili video içerisinden başka görüntüler çıkacaktır. Sağ tıklayıp resmi kaydet diyerek ilgili resmi indirmeniz mümkündür. Google arama ile Youtube Thumbnail indirmek daha pratik gibi gözükse de bu seçeneğin en büyük dezavantajı görsel çözünürlük kalitesini seçemeyecek olmanızdır. Bu nedenle eğer indirdiğiniz görselin çözünürlük kalitesi sizin için önemliyse Youtube bağlantı linki ile indirmek sizin için daha uygun bir seçenek olacaktır.